• SEKCJE WSPINACZKOWE

Już trenujesz lub dopiero chcesz zacząć się wspinać? A może poszukujesz ciekawej formy ruchu dla swojego dziecka? Mamy odpowiednią propozycję dla Ciebie – zapraszamy do regularnego treningu w ramach naszych sekcji wspinaczkowych. Zajęcia startują już od 11/09/2023.

SEKCJE BOULDEROWE DLA DOROSŁYCH (od lat 16)
Prowadzimy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. Ty decydujesz czy będziesz ćwiczyć raz czy dwa razy w tygodniu, przed południem czy po południu. Profesjonalne zaplecze treningowe, wykwalifikowana kadra instruktorska i Twoja pasja to wszystko czego potrzebujesz, by rozwijać swoje umiejętności. Każde zajęcia to 2h wysiłku i zabawy w doborowym towarzystwie.

SEKCJE BOULDEROWE DLA DZIECI (8-12 i 13-16 lat)
To propozycja dla aktywnych, pełnych energii dzieci, które chcą rozwijać się wspinaczkowo, bez względu na to czy już się wspinały czy dopiero chciałyby zacząć. Grupy w wieku 13-16 lat dobierane są stopniem zaawansowania (początkujący lub kontynuacja). Grupy w wieku 8-12 lat – brak podziału na poziom zaawansowania. Dzieci trenują zależnie od indywidualnych decyzji i zapału jeden lub dwa razy w tygodniu przez 1,5h.

SEKCJE WSPINACZKOWE DLA NAJMŁODSZYCH (5-7 lat) 
Niezapomniana przygoda wspinaczkowa! Sekcje ćwiczą w strefie przygotowanej specjalnie dla małych adeptów wspinaczki. Zapraszamy na zajęcia, trwające 1h 15 minut raz w tygodniu. Gwarantujemy równomierny rozwój ruchowy najmłodszych i wiele świetnej zabawy.

SEKCJE SPORTOWE DLA DZIECI (8-15 lat)
Zajęcia dla najbardziej zaangażowanych i utalentowanych młodych wspinaczy. Dzieci trenują w grupach wiekowych, dwa lub trzy razy w tygodniu przez 2 godziny pod okiem doświadczonych instruktorów. Treningi wspinaczkowe uzupełnia trening przygotowania motorycznego. Plan szkolenia obejmuje regularne starty w zawodach rangi ogólnopolskiej i wspólne wyjazdy wspinaczkowe w skały.

Pytania i zapisy: sekcje-gdansk@murall.pl.

Najważniejsze informacje:

FORMULARZ KONTAKTOWY – SEKCJE