• JAK ZACZĄĆ?

Nie wiesz od czego zacząć? Oto kilka podpowiedzi jak zrobić pierwszy krok by był on bezpieczny, spełnił Twoje oczekiwania i dał pozytywne emocje. Łap wygodny strój i ruszaj z kanapy na podbój ścian!

Jeśli nie wspinałeś się do tej pory warto rozważyć ZAJĘCIA WPROWADZAJĄCE Z INSTRUKTOREM. W czasie zorganizowanej sesji w kameralnej grupie dowiesz się czym jest bouldering, poznasz zasady bezpieczeństwa a przede wszystkim spróbujesz wspinania. Na koniec zajęć otrzymasz wskazówki, jak postępować podczas kolejnych wizyt w naszym centrum.

Jeśli już trenujesz, chcesz zacząć wspinać się regularnie lub poszukujesz ciekawej formy ruchu dla swojego dziecka – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych SEKCJI WSPINACZKOWYCH.

Lubisz dochodzić do wiedzy i umiejętności samodzielnie. Nie ma problemu! U nas wypożyczysz buty wspinaczkowe, a osoba dyżurująca w recepcji pokaże Ci gdzie jest skala trudności i skieruje do strefy dla bardziej początkujących lub zaawansowanych. Od pierwszej wizyty będziesz mógł wspinać się samodzielnie na ścianie boulderowej wybierać formacje i korzystać z całej przestrzeni naszego centrum. Decydując się na tę opcję nie potrzebujesz dokonywać wcześniej rezerwacji miejsca czy też umawiać się z instruktorem.

WAŻNE: Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią planując wizytę nie zapomnij o ZGODZIE OPIEKUNÓW.